Doprava a platba

Všeobecné informace

Internetový portál www.weddart.com není klasický e-shop, na našich stránkách naleznete výrobky vytvořené přímo na míru pro Vás.

Způsob platby

Zboží můžete zaplatit předem převodem z vašeho účtu na účet č. 2500659505/2010. Po odeslání objednávky Vám přijde potvrzující email s údaji pro následnou platbu.

Doprava
  • Česká pošta (Balík do ruky) - V ceně dopravy je zahrnuto i balné. Zboží bývá většinou pojištěno a označeno jako křehké. Cena je individuální pro každý typ zboží. Objednávky zasíláme pouze na území České republiky.
  • Osobní odběr - Osobní odběr je možný po předchozí domluvě na adrese Absolonova 943/2b, 62400 Brno-Komín

 

Dodání mimo Českou republiku není problém, jen je řešíme individuálně. Tuto skutečnost stačí uvést do poznámek ke konkrétní objednávce. Následně Vás poté budeme informovat s možnostmi dopravy.

Dodací lhůty

Většina našeho sortimentu je vyráběna na míru přímo zákazníkovi. Snažíme se výrobky odesílat v co nejkratším termínu, ale jsou zde určité technologické postupy, které nelze urychlit. Proto počítejte s dodáním za cca 7 - 14 dnů od připsání částky na náš účet. O stavu ve kterém je zakázka Vás budeme pravidelně informovat.