Dekorace na stůl

 
19
229119229

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • svatebni jmenovky drevene web Novinka 228
  Dřevěné svatební jmenovky

  Nádherná a originální dřevěná jmenovka. Zorganizuje zasedací pořádek na, zkrášlí svatební stůl a svatebním hostům zůstane pěkná památka na Váš svatební den :-) Jmenovku lze jednoduše položit na stůl, ubrousek, talíř,... Hodí se na klasickou svatební tabuli i svatbu ve stylu přírodním či vitage.

  19 Kč
 • svatebni kolicek dekujeme small 166
  svatební kolíček

  Poděkujte svatebním hostům, že strávili Váš velký den společně s Vámi. Díky malému kolíčku za zadní straně, můžete toto milé poděkování přichytit de facto kamkoliv. Na skleničku, ubrousek, apod... Představivosti se zde meze nekladou

  25 Kč
 • levandy svatebni pytlicky plnene levanduli web Tip 350/REZ
  Svatební levandulové pytlíčky

  Naše svatební levandulové mini pytlíčky mají nezpočet využití. Určitě zkrášlí Váš svatební stůl, zorganizují zasedací pořádek a poděkují svatebčanům za účast. Jim tak zůstane krásně voňavá památka na Váš svatební den.

  26 Kč
 • svatební přívěšek klíče 61/1 K
  svatební přívěšek klíče

  Dřevěný svatební přívěšek na klíče je velice originální a netradiční způsob jak svému okolí oznámámit Vaše datum svatby...

  od 68 Kč
 • jmena novomanzelu na svatebni tabuli front web 339
  jména novomanželů na svatební tabuli

  Krásná dřevěné dekorace na svatební tabuli ve tvaru srdce obsahuje vygravírovaná jmána novomanželů a datum svatby. Srdce dodáváno v kompletu se stojánkem, také ve tvaru srdce.

  229 Kč
 • drevene prijmeni na stul web (1) 236
  Sada - dekorace na svatební tabuli

  Originální dřevěná dekorace na Vaši svatební tabuli. Sada obsahuje příjmení novomanželů společně s dřevěnými srdíčky. Hodí se na klasickou svatební tabuli i svatbu ve stylu přírodním či vitage.

  229 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem